In de nacht van zaterdag 1 augustus op zondag 2 augustus werd SV Meerssen opgeschrikt door een enorme brand in de kantine. De brand was zo groot dat deze de volledige kantine verwoestte. Door inzet van brandweer en politie werd voorkomen dat de brand over zou slaan naar de omliggende gebouwen.

Direct werden er diverse hartverwarmende initiatieven op touw gezet. Op deze pagina willen wij jullie op de hoogte houden van alle initiatieven en ander nieuws omtrent de brand.

Bestel kaarten voor SV Meerssen - EHC / Heuts

Bestel kaarten voor SV Meerssen – EHC / Heuts

Op zondag 27 september speelt SV Meerssen in stadion de Geusselt tegen EHC/Heuts. De wedstrijd zal plaatsvinden om 14.30 uur. Vanwege de brand in de kantine heeft MVV het stadion eenmalig ter beschikking gesteld. Er zijn 350 kaarten beschikbaar voor de hoofdtribune. Kaarten kosten € 5 per stuk en de opbrengst kom geheel ten goede aan de wederopbouw van de…

Inzamelingsactie levert ruim € 16.500 op!

De opbrengst van de inzamelingsactie, georganiseerd door de Samenwerkende Amateurvoetbalverenigingen Maastricht, hebben wij vandaag in ontvangst mogen nemen. Op een later tijdstip (na corona) zullen wij de cheque overhandigd krijgen en kunnen wij de initiatiefnemers en de donateurs in het zonnetje zetten! Het bestuur van SV Meerssen wil iedereen die zijn of haar steentje heeft…

Elektriciteit werkt weer

Sinds maandag is de elektriciteit weer in werking op Sportpark Marsana. Het belangrijkste gevolg hiervan is dat de lichten weer gebruikt kunnen worden. Dit betekent, met het oog op het vroeger ondergaan van de zon, dat de reguliere trainingstijden gehandhaafd kunnen blijven. Het oppompen van ballen is ook weer mogelijk d.m.v. de compressor. De kleedlokalen…

Zuid-Limburgse Hoofdklassekraker in Stadion de Geusselt

Met dank aan MVV Maastricht speelt SV Meerssen op zondag 27 september de derby tegen EHC / Heuts Hoensbroek in Stadion de Geusselt (14.30 uur). MVV stelt 350 kaarten voor de hoofdtribune beschikbaar en SV Meerssen mag 80 mensen ontvangen in businessclub. Ook wordt er bekeken of er een extra cateringpunt geopend kan worden. De…

Alle thuiswedstrijden (beker) verplaatst naar uitspelende vereniging

Op verzoek van SV Meerssen heeft de KNVB alle thuiswedstrijden voor de poulefase van de beker verplaatst naar het terrein van de uitspelende vereniging. Dit geldt voor alle elftallen die deelnemen aan de beker, met uitzondering van de JO19. In de weekenden 29/30 augustus, 5/6 september en 12/13 september zullen er dus geen wedstrijden gespeeld…

Statiegeldactie KVW Rothem naar wederopbouw kantine

Ook bij de Jumbo in Rothem kun je jouw statiegeld doneren aan de wederopbouw van de kantine. Kindervakantiewerk Rothem organiseert hier elk jaar een statiegeldactie, dit jaar zal deze gedoneerd worden aan SV Meerssen. Je kunt het bonnetje inleveren in het bakje naast de automaat. Een groot woord van dank naar Kindervakantiewerk Rothem voor dit…

Statiegeldactie G-team naar wederopbouw kantine

Elk jaar organiseert het G-team een statiegeldactie bij Jumbo Meerssen. Deze zal in september weer plaatsvinden. De opbrengst van deze actie zal dit jaar worden geschonken aan de wederopbouw van de kantine. Dus bewaar alvast al je lege flessen en lever deze in september in bij Jumbo Meerssen. Dames en heren van het G-team, hartelijk…

Carwash door Dames 1

Op zaterdag 15 augustus organiseert SV Meerssen Dames 1 een Carwash ten gunste van de wederopbouw van onze kantine. Tussen 09.00 en 14.00 kun je met je auto terecht op het kerkplein in Meerssen-West (Kruising Past. Dom. Hexstraat / Hoogveldweg te Meerssen). De buitenkant van je auto wordt dan gewassen voor € 7,50. Ook scooters…

Collecte tijdens Fortuna Sittard – VVV Venlo

Ook Fortuna Sittard heeft een prachtige actie op touw gezet. Tijdens de oefenwedstrijd tegen VVV-Venlo zal er gecollecteerd worden. Deze wedstrijd zal plaatsvinden op 26 augustus om 20.00 uur. Meer informatie over de kaartverkoop volgt.

Item Hart van Nederland

Op dinsdagavond 4 augustus is op Hart van Nederland een item uitgezonden over de inzamelingsactie, geïnitieerd door onze Maastrichtse collega-verenigingen. Het item is hier terug te kijken: https://www.hartvannederland.nl/…/voor-dinsdag-nog-checken…/

Opbrengst oefenwedstrijd Groene Ster – SV Meerssen

De oefenwedstrijd RKSV Groene Ster – SV Meerssen is dinsdagavond 4 augustus geëindigd in 3-0. Voorafgaand aan de wedstrijd ontving onze aanvoerder een donatie van Groene Ster, ook de totale vrije gave van de wedstrijd kwam ten goede aan de wederopbouw van onze kantine. Dit leverde maar liefst meer dan € 1000 op. Geweldig! Moonen…

Inzamelingsactie vanuit amateurvoetbalverenigingen Maastricht

Naar aanleiding van de verwoestende brand in onze kantine, zijn de samenwerkende amateurvoetbalverenigingen Maastricht een inzamelingsactie gestart om ons te helpen bij de wederopbouw van onze kantine. De inzamelingsactie vind je hier: gofundme.com/f/23c6hem2w0 Deze geste wordt enorm gewaardeerd en het bestuur van SV Meerssen wil alle verenigingen en donateurs dan ook hartelijk bedanken. Samen komen…