Woensdag 19 juli stond wedstrijd SV Meerssen – MVV op het programma.

Op zich een leuke oefenpot,  waar behoorlijk wat publiek op af kwam. Dat Meerssen van een ander niveau was dan de vorige tegenstanders uit de oefencampagne van MVV bleek wel uit het feit dat het tot vlak voor rust 0-0 bleef. Ballen werden niet zomaar weggeschoten, maar de kersverse derde divisionist probeerde het voetballend op te lossen, en dat met een niet geheel complete selectie ivm vakanties. Dit mag dan ook zeker als compliment beschouwd worden. Ook had de SV pas 3 trainingen in de benen. Uiteindelijk resulteerde het helaas in een 0-6 nederlaag. Zondag aanstaande staat de volgende oefenwedstrijd op het programma thuis tegen EVV, aanvang 11.30 uur

wij willen alle supporters bedanken voor de ongelofelijk massale opkomst.

Zie hieronder een sfeer impressie met foto’s, mogelijk gemaakt door Rob Cremers dank hiervoor en een samenvatting van de wedstrijd mogelijk gemaakt door Moonen Video’s