Avanti’31 – SV Meerssen Beker 0 – 3 in Schijndel

Binnen 12 minuten is SV Meerssen goed voor 6 enorme, doch zij het wel gemiste kansen. De eerste is voor Joep Ceha, hij mist een voorzet van Raoul Last op een haar. Vervolgens heeft SV Meerssen 3 hoekschoppen op rij. Uit de laatste hiervan ontstaat een scrimmage waarbij de bal van de lijn wordt weggekopt. Een schot van 20 meter van Ibou Cherif gaat net naast. Cem Unal speelt na 10 minuten de bal te ver voor zich uit als hij geheel vrij op de doelman afstevent. Tenslotte belandt een minuut later een terugspeelbal via de doelman tegen de paal. Na 2 verdere hoekschoppen voor SV Meerssen schiet Testimony van ruim 20 meter net voorbij de verste paal. De 0 – 1 komt uiteindelijk tot stand in de 35e minuut als Raoul Last van links een perfecte voorzet aflevert die door Joep Ceha onberispelijk wordt binnengekopt. Een voorzet van Nino wordt door Cem Unal in de 38e minuut richting doel gekopt. De doelman kan redding brengen ten koste van hoekschop nummer 7. Een minuut later schiet Cem uit vrije positie net over. Een steekpass van Testimony zet Demen Roumen weer een minuut later vrij voor de doelman doch Demen schiet tot tweemaal toe de bal tegen de doelman. De 1e helft wordt besloten met een schot van Raoul Last dat via de onderkant van de lat het veld in springt. Na de rust zijn vooralsnog de mogelijkheden minder in aantal buiten een drietal hoekschoppen en een buitenspeldoelpunt. Halverwege de 2e helft zet Raoul voor en Ibou Cherif schiet rakelings langs de driehoek. Na 70 minuten krijgt doelman Raf Mertens zijn eerste karwei, hij pakt een vangbal hetgeen hij in het verdere verloop van de wedstrijd nog een keer moet doen. In de 75e minuut wordt de overwinning zeker gesteld door Joep Ceha. Hij kopt de bal tegen de benen van de uitblinkende doelman Lars van der Graaf en kan de bal in de rebound in het doel tikken (0 – 2). In de 82 minuut maakt Cem Unal het ditmaal wel af als hij weer vrij voor de doelman opduikt (0 – 3). De hoekschoppenverhouding van 0 – 13 geeft het spelbeeld goed weer. SV Meerssen bekert dus verder en wacht met spanning de loting af .