Om aanvoerder Roy Andriën die vanaf 2005 in het 1e elftal heeft gespeeld, een waardig afscheid te bezorgen, trekt Meerssen in de laatste wedstrijd van het seizoen nog eens alle registers open, net zoals de hemel dat op dat moment doet. De wedstrijd begint vanwege de weersomstandigheden pas om 15.36 uur, en wel op het kunstgras. 5 minuten na begin zet Jordie van der Schoot uit een voorzet van Danny Goessens Meerssen op voorsprong (1 – 0). In de 9e minuut krijgt Jordie de bal van Lloyd Borgers aangespeeld doch zijn hakje mislukt. Meerssen domineert verder het 1e kwartier. Een eerste waarschuwing geeft Baronie af in de 16e minuut als een kopbal van Jeremy Goveia net naast gaat. 2 minuten later is de stand gelijk via Jason Tjien-Fooh (1 – 1) en volgt een kwartiertje met kansen voor de bezoekers. Lennart redt bij doorbraken van de doelpuntenmaker Jason en van Gianni Tiebosch. Tussen de bedrijven door mist Jason een voorzet van links op een haar na. Het is echter de thuisclub die op voorsprong komt. Een duwfout op Jordie wordt bestraft met een strafschop. Zodoende kan aanvoerder Roy Andriën in de 33e minuut een doelpunt in zijn laatste wedstrijd meepikken (2 – 1). Na de pauze is het veelal Meerssen dat de klok slaat. In de 50e minuut schiet Jordie van rechts nipt voorlangs. Halverwege de 2e helft scoort Jordie via de doelman (3 – 1). De mooiste aanval van de wedstrijd levert in de 70e minuut de 4 – 1 op. Danny Goessens speelt de bal door op links naar Lloyd en diens voorzet wordt door Jordie bij de 2epaal in doel gegleden. Jordie lijkt in de 82e minuut zijn 4e doelpunt te maken doch raakt de bal na een hoekschop niet goed. Aanvoerder “Royke” krijgt in de 84e minuut een publiekswissel en een geweldig applaus is zijn deel. Het slotwoord is aan Jordie van der Schoot die een zuivere hattrick (3 doelpunten op rij in één helft) voltooit (5 – 1). Hij komt zodoende uit op 25 doelpunten! Meerssen eindigt met 45 punten uit 30 wedstrijden op een gedeelde 6e /7e plaats samen met Gemert dat echter een beter doelsaldo heeft. Het doelsaldo van Meerssen is 56 – 46 tegen Gemert 63 – 49