Naar aanleiding van de versoepelde Coronamaatregelen heeft het bestuur besloten om, vanaf maandag 11 mei, ook de trainingen van de rest van de jeugd en de senioren te hervatten. Deze trainingen zijn uiteraard geheel vrijblijvend en met inachtneming van de, door de overheid opgelegde, maatregelen.

De trainingen voor de oudere jeugd (O13 en hoger) zullen plaatsvinden op maandag en woensdag, binnen twee aparte tijdsvakken. Er zal getraind worden van 19.30 tot 20.30 uur en van 20.00 tot 21.00 uur. De exacte tijden per team zullen per Whatsapp naar de spelers, ouders en verzorgers worden gecommuniceerd.

De trainingen voor de senioren zullen in onderling overleg plaatsvinden op dinsdag-, donderdag- en/of vrijdagavond.

Voor bovenstaande categorieën (jeugd vanaf O13 en senioren) geldt dat zij minimaal 1,5 meter afstand van elkaar dienen te houden. De beschikbare velden zullen optimaal gebruikt worden, om dit te kunnen bewerkstelligen. De oefeningen dienen hier dus op aangepast te worden. Wanneer hier vraag naar is, kan er eventueel oefenstof worden opgevraagd.

Tijdens deze trainingen zijn de volgende maatregelen van kracht:

  • Blijf thuis bij klachten (verkoudheid, hoesten, benauwdheid of koorts)
  • Blijf thuis als iemand anders in jouw huishouden klachten heeft
  • Blijf thuis als iemand in jouw huishouden of iemand waarmee je in contact bent geweest (afgelopen 14 dagen) positief getest is op het Coronavirus
  • Kom maximaal 10 minuten van te voren naar de training
  • Douches en kantine zijn gesloten
  • Verlaat het complex direct na de training
  • Spuug niet op het veld
  • Neem je eigen bidon mee (indien gewenst)

Ook bij deze trainingen is er geen publiek welkom op het complex. Ophalende ouders/verzorgen willen wij vragen hun kind(eren) alleen te brengen en te halen en hierbij zoveel mogelijk in de auto te blijven.