Met veel trots kunnen we melden dat Lennart Quaden vanaf komend seizoen de keepers van SV Meerssen zal gaan trainen.
Momenteel is hij keeperstrainer in de jeugdopleiding van MVV en zal dit komend seizoen gaan combineren met SV Meerssen.
Lennart is een jongen van de club, hij heeft geweldige tijden meegemaakt bij SV Meerssen en later bij Groene Ster, waarmee hij VVV Venlo uitschakelde door twee strafschoppen te stoppen. Hij behoorde tot de beste keepers op de amateurvelden.
We zijn ervan overtuigd dat Lennart zijn kwaliteiten en ervaring kan overbrengen op onze keepers, die zich daarmee verder zullen ontwikkelen. Daarbij ligt Lennart goed in de spelersgroep en brengt hij tevens energie, humor en zijn winnaarsmentaliteit mee.
Lennart heel veel succes en plezier in je nieuwe functie binnen SV Meerssen.