Kevin Hofland, de trainer van SV Meerssen, gaat volgend seizoen aan de slag bij Helmond Sport dat uitkomt in de keukenkampioen divisie.

Hofland heeft een contract getekend voor één jaar met een optie voor nog één jaar.

Ambitieuze club
Hofland maakte begin dit jaar al kenbaar dat hij aan het einde van het seizoen bij derde divisionist SV Meerssen zou vertrekken. Hij gaf toen aan dat zijn ambitie is om te werken voor een betaald voetbalorganisatie. “Dat ik de nu de gelegenheid heb om bij een ambitieuze club als Helmond Sport aan de slag te kunnen, maakt het extra mooi. Aangezien we in een vroegtijdig stadium tot overeenkomst zijn gekomen, heb ik voldoende tijd om me voor te bereiden op het nieuwe seizoen.”

Play-offs
Technisch Manager Jurgen Streppel van Helmond Sport laat weten dat de club erg blij is met de overstap van Hofland. “Zo kunnen we de volgende stappen zetten. Voor het lopende seizoen ligt de focus uiteraard op het behalen van de play-offs, maar op de achtergrond gaan we in samenwerking met Kevin ons richten op het nieuwe seizoen.”

Bij SV Meerssen wordt Hofland aan het eind van het seizoen opgevolgd door oud-international Eric van der Luer.

 

Wij als bestuur wensen Kevin Hofland heel veel succes met deze nieuwe uitdaging!!