Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /data/www/svmeerssen.nl/www/wp-content/themes/dt-the7/inc/class-the7-aq-resize.php on line 121 Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /data/www/svmeerssen.nl/www/wp-content/themes/dt-the7/inc/class-the7-aq-resize.php on line 122 Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /data/www/svmeerssen.nl/www/wp-content/themes/dt-the7/inc/class-the7-aq-resize.php on line 121 Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /data/www/svmeerssen.nl/www/wp-content/themes/dt-the7/inc/class-the7-aq-resize.php on line 122
Nieuws

In de reeks “selectienieuws SV Meerssen 2020-2021” is het nu hoog tijd om onze nieuwe hoofdtrainer Danny Volkers voor te stellen

Via SVME, vv Caesar en Roda JC heeft Danny in het hoofdtrainerschap van SV Meerssen de volgende uitdaging gevonden.

Danny zal komend seizoen het hoofdtrainerschap bij SV Meerssen combineren met het trainerschap van het O21-elftal van Roda JC.

Als zijn assistent mogen we Robert Smeets weer op het vertrouwde nest verwelkomen.

Er is de afgelopen maanden veel tijd en energie gestoken in de selectie voor komend seizoen. De nieuwe selectie is dan ook al enkele weken aan het trainen, met inachtneming van de 1,5 meter maatregelen. De nieuwe, frisse wind is direct zichtbaar.

SV Meerssen is zeer verheugd met de huidige ontwikkelingen en gaat met vertrouwen het nieuwe seizoen tegemoet.