Hoofdtrainer Danny Volkers en assistent-trainer Robert Smeets gaven afgelopen zaterdag, onder prachtige weersomstandigheden, een clinic aan de gehele jeugdafdeling. In samenwerking met Nino Everaers, Richard Hannon en Stan Smeets werden diverse trainings- en partijvormen uitgevoerd.

In de ochtend was de onderbouw als eerste aan de beurt. De jeugd genoot van alle oefeningen en zette zich maximaal in. Na afloop ontvingen alle spelers een medaille.

Na 12 uur was het tijd voor de oudere jeugd. Ook zij werkten met veel plezier de uitgezette oefeningen af. Voor de bovenbouw was het puntenbord aanwezig. Tom Curfs wist hier de meeste punten te behalen en kwam als winnaar uit de strijd, gefeliciteerd!

Na afloop werd er in de stralende zon nog even nagenoten op het terras.

Een speciaal woord van dank aan alle medewerker en leiders voor de geweldige inzet en opkomst, aan Ton Vandewall voor de technische ondersteuning en aan Marielle van Kan voor de bezetting van de EHBO-post. Ook bedanken we Trajekt voor het uitlenen van de pannakooi en voetbalboarding.