Beste leden,

Zoals wellicht bij jullie bekend is, heeft de KNVB op 31 maart besloten om alle amateurcompetities voor dit seizoen niet meer te hervatten. Deze maatregel geldt voor alle amateurniveaus. Dit betekent concreet dat er bij SV Meerssen niet meer gevoetbald zal worden dit seizoen. Teams uit de A-categorie zullen volgend seizoen minimaal op hetzelfde niveau spelen als het seizoen ervoor, op verzoek kan er een aanvraag worden ingediend om hier vanaf te wijken. De B-categorie teams kunnen zich volgend seizoen inschrijven op het gewenste niveau.

Ook alle andere activiteiten, waaronder de bierproeverij, de seizoensafsluiting en het bedrijventoernooi, zijn voor dit seizoen afgelast.

In de komende periode zal het bestuur van SV Meerssen zich gaan voorbereiden op seizoen 2020-2021. Zodoende hopen wij in september weer goed en gezond van start te kunnen gaan. Met sportieve groet,

Bestuur SV Meerssen